Forum Kraków

Pełna wersja: Z obcokrajowcem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co w Krakowie najbardziej warto pokazac gościowi z zagranicy? Sukiennice i Wawel piękne, ale to trochę mało, co jeszcze?
Na pewno Pałac Biskupów z "oknem papieskim", Planty, ulicę Grodzką, Kościół św. Piotra i Pawła, Kościół św. Andrzeja, ulicę Kanoniczą, dzielnicę Żydowską, Nową Hutę, Skarbiec, Zbrojownie... jest masa mozliwości Duży uśmiech
Wydaje mi się,że najsprawiedliwiej by było pokazać wszystko Język sama nie potrafiłabym zdecydować co jest piękniejsze,a co warto sobie odpuścić.
W sumie co ja mogę tutaj dodać, z tego co zdążyłam zobaczyć od czasu mojej wprowadzki tutaj, no to faktycznie zgadzam się z BilboBaboszem Uśmiech
Ja nawet mogę powiedzieć co zwiedziałam z obcokrajowcem na wymianie w mojej firmie Duży uśmiech Nie mieliśmy za dużo czasu, bo tylko 3h, a jak Pan zobaczył Wawel to przesiedział tam 2h, potem powiedział, że zgłodniał, a jako że dużo się nasłuchał o pierogach, to musiał je zjeść skoro już był w PL, no i tą godzinę spędziliśmy na podróży do restauracji i na jedzeniu pierożków Duży uśmiech
Fajnie, że miałaś okazję poznać obcokrajowca z Krakowem! Szkoda właśnie, że tak mało czasu miałaś, bo przecież w 3h to o Krakowie można jedynie poczytać Język A skąd był ten Pan? Uśmiech
Pan pochodzi z Hiszpani Oczko no dokladnie, stanowczo za malo tego czasu, teraz ma przyjechac kolejna grupka na wymiane, ja mam dostac Francuza/Francuzke i od razu domagalam sie o wiecej czasu i przydzielono mi 6 h chyba ze temu Panu/Pani zachce sie wczesniej wracac do hotelu bo mu/jej sie Krakow zwyczajnie nie spodoba ;P
Ojej, to taka opcja że się komuś Krk nie spodoba jest możliwa? Duży uśmiech Oczywiście żartuję Uśmiech Ale Panu z Hiszpanii smakowały pierożki? Uśmiech Z jakiej restauracji korzystaliście? Uśmiech
Pan z Hiszpanii byl zachwycony pierozkami, zamowil z serem, stwierdzil ze mi zaufa ze sa to jedne z najlepszych ;p pytal czy wiem czy w hotelu w ktorym sie zatrzymali tez sa pierogi na obiad/kolacje, ale niestety nie mialam zielonego pojecia, obiecal sie dowiedziec i kiedys mi dac znac, nie wiedziec czemu Język a jesli chodzi o nazwe restauracji to szczerze powiem, ze nie wiem, bo idac po drodze do restauracji o ktorej myslalam zauwazylam po prostu inna restauracje, wiec zal bylo nie skorzystac zwlaszcza, ze takie ladne zapachy byly Język
Zgadza się, pierogi z serem są pyszne Uśmiech Ale to nie wątek do rozmawiania o pierogach, trochę się zapędziłyśmy Język W każdym razie domyślam się, że Pan z Hiszpanii zadowolony wycieczką? Uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie