Forum Kraków
Na etacie czy jako wolny strzelec? - Wersja do druku

+- Forum Kraków (http://www.forumkrakow.com.pl)
+-- Dział: Kraków (/forum-1.html)
+--- Dział: Praca (/forum-8.html)
+--- Wątek: Na etacie czy jako wolny strzelec? (/thread-58.html)



Na etacie czy jako wolny strzelec? - Cija - 01-12-2013 07:52 PM

Jaką pracę łatwiej znaleźc? Słyszy się tyle o śmieciowych umowach, czy was już spotkało takie coś, że pracodawca chciał zatrudnic, ale na zlecenie lub jako samozatrudnienie? Chcielibyście za cenę np. trochę niższej pensji byc zatrudnieni na etacie?


RE: Na etacie czy jako wolny strzelec? - GumaBalonowa - 01-13-2013 11:40 AM

Hmm... prawdę mówiąc się na tym nie znam,jednak jak już sie zatrudniać to na pełnych warunkach, żeby leciały lata pracy i wszystkie składki. A wiadomo, teraz każdy pracodawca kombinuje jak może.


RE: Na etacie czy jako wolny strzelec? - konXkon - 01-15-2013 02:01 PM

ja tam wole na etacie robić. mam dwie zmiany i wiem kiedy musze iść i wrócić z roboty. może i jest kasa większa jak sie samemu pracuje, ale nic od razu przecież nie przychodzi. zanim jakieś kokosy z nieba pospadają, to jeszcze trzeba często kupe pożyczek i kredytów pozaciągać, żeby rozkręcić sobie biznes. no i minus jest jeszcze taki, że nie masz zmian lub 8 h pracy. siedzisz do upadłego.


RE: Na etacie czy jako wolny strzelec? - rozyczka - 01-15-2013 03:56 PM

Planuję, że po studiach otworzę swój gabinet. Jeśli nie będę miała wystarczającego kapitału, pewnie poszukam wspólniczki, żebysmy mogły we dwie pracować w tym samym miejscu i dzielić się kosztami.
Poza tym, dietetyk to w miarę elastyczny zawód, jeśli powinie mi się noga i nie uda mi się otworzyć własnego gabinetu, wówczas spróbuję poszukać pracy w jakiejś firmie. Zawsze jakieś wyjście. Uśmiech