Forum Kraków
Erasmusowcy w Krakowie - Wersja do druku

+- Forum Kraków (http://www.forumkrakow.com.pl)
+-- Dział: Kraków (/forum-1.html)
+--- Dział: Edukacja (/forum-5.html)
+--- Wątek: Erasmusowcy w Krakowie (/thread-64.html)



Erasmusowcy w Krakowie - PannaS - 01-12-2013 08:10 PM

Kojarzycie jakichś studentów z wymian? Jeśli tak, to czy są zadowoleni ze studiów? Jak im się podoba nasze miasto? Uśmiech


RE: Erasmusowcy w Krakowie - BilboBagosz - 01-13-2013 01:03 AM

Znam paru studentów z wymiany, fajni ludzie i zadowoleni z pobytu w Krk. No ale po prawdzie to na wymianie jest żyć nei umierać, nauki niewiele, przyjemności sporo. Ja sam jeszcze nei studiuje ale mam znajomych studentów i widze jak oni sobie tam poczynają.


RE: Erasmusowcy w Krakowie - GumaBalonowa - 01-13-2013 11:21 AM

Ja miałam styczność z kilkoma osobami z wymian i muszę przyznać, że nikt nie narzekał. W sumie Karków do ładne miasto, uczelnie są dobre, kobiety piękne i jest co robić w wolnym czasie. Więc na co tu narzekać Oczko


RE: Erasmusowcy w Krakowie - Pinakolada - 01-14-2013 11:57 PM

Znam kilka osób, które przyjechały do Krakowa na Erasmusa. Rozmawiałam z nimi i są bardzo zadowolone, miasto bardzo im się podoba i na pewno będą chciały tu wrócić. Uśmiech


RE: Erasmusowcy w Krakowie - konXkon - 01-15-2013 02:43 PM

ja nie lubie obcokrajowcow, ale tylko tych, ktorzy zachowują się jak bydło na floriańskiej. ide sobie raz floriańską, a jakaś banda angoli przebrana za zwierzęta tańczy na środku i wykrzykują coś po swojemu


RE: Erasmusowcy w Krakowie - KlaPek - 01-15-2013 02:45 PM

Moja siostra pojechała na wymiane do Barcelony. Mówi, że spotkała wielu fajnych ludzi, którzy byli już z kolei tutaj. Chwalili sobie miasto. Najbardziej to alkohol i kobiety, wiadomo. Oczko Też im się nie dziwię, że wybrali Polskę. Oczko


RE: Erasmusowcy w Krakowie - konXkon - 01-15-2013 02:46 PM

no, dla kobiet i wódki to też bym tu przyjechał do Polski. jedne z kilku powodów, żeby tu zostac. Język ale niekoniecznie na długo.


RE: Erasmusowcy w Krakowie - KlaPek - 01-15-2013 03:00 PM

Z tego co opowiadała siostra nie wszyscy są nastawieni na zabawę. Przyjeżdżają, bo lubią podróżować i zwiedzać świat. Na zachodzie podróżowanie to typowa rozrywka wśród studentow. A skoro mogą sobie pozwolic na pogodzenie studiów z czymś tak przyjemnym to nie widzę przeciwwskazań.

Co do imprez, to nie oszukujmy się Oczko każdy lubi sobie pobalować od czasu do czasu. Uśmiech