Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+50
Autor Wiadomość
GumaBalonowa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Post: #1
+50
Coraz więcej pracodawców zwalnia osoby starsze, które sa mniej wydajne, nawet jeśli bardziej doświadczone. Uważacie, że taka osoba +50 ma szanse na znalezienie dobrej pracy,czy jak już została zwolniona to zostają prace dorywcze albo wcześniejsza emerytura?

I'm Miss Sugar-Pink, liquor, liqour lips,
Hit me with your sweet love, steal me with a kiss.
I'm Miss Sugar-Pink, liquor, liqour lips,
I'm gonna be a bubblegum bi*ch,
I'm gonna be a bubblegum bi*ch.
01-13-2013 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KlaPek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Post: #2
RE: +50
O wcześniejszą emeryturę mogą ubiegać się z łatwością policjanci i inni 'służbowi'. Ja nie wyobrażam sobie, żebym miał nie pracować np. po 40-ce. Co ja bym wtedy robił? Fakt, pewnie wybudowałbym sobie domek w lesie i jeździł na polowania, ale taka osoba, która zbyt wcześnie straciła pracę lub po prostu odeszła na wczesną emeryturę musi sobie znaleźć coś, by się zająć.

Jeśli chodzi o sytuację ludzi >50 r.ż. to rzeczywiście ciekawie nie mają w naszym kraju, ale teraz to się powoli powinno zmieniać. W końcu jest tyle tych akcji społecznych. Też obiło mi się o uszy hasło ulg dla takich pracodawców, którzy wspierają ludzi w średnim wieku i ich zatrudnią.
01-15-2013 02:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rozyczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Post: #3
RE: +50
Jestem optymistką i wierzę, że jeśli mocno się czegoś chce to nic nie stoi na przeszkodze, by znaleźć pracę. Wiek nie ma znaczenia, w niektórych dziedzinach, o ile nie pracuje się fizycznie, nie ma on znaczenia. Moim zdaniem osoby w średnim wieku potrafią mieć równie dynamiczne umysły i więcej życiowego doświadczenia niż ludzie mlodzi, zatem to jest ich przewaga na rynku pracy!

Zawsze podążaj za swoimi marzeniami!
Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
01-15-2013 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebmroz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #4
RE: +50
Te krzywdzące praktyki będą musiały w końcu być zaprzestane, chociażby z tego powodu, że społeczeństwo się starzeje. Ciekawy artykuł o starszych osobach w pracy:
http://praca.gratka.pl/poradnik/art/star...11064.html
06-26-2013 09:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

złącza kablowe

kwiaty sztuczne hurtownia

Polecamy:
Kontakt | Forum Kraków | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Polskie tłumaczenie © 2007-2013 Polski Support MyBB 
MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Designed by © Dynaxel